Szanowni Państwo,

W związku z realizacją Projektu pn.: „Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami /do pierwszej studzienki na działce/ w gminie Stara Błotnica dla miejscowości: Stary Kiełbów, Nowy Kiełbów, Stare Siekluki (po zachodniej stronie trasy ekspresowej E-7), Siemiradz i Stary Kobylnik przystępujemy do opracowania dokumentacji projektowej sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w następujących miejscowościach Gminy Stara Błotnica: Stary Kiełbów, Nowy Kiełbów, Stare Siekluki, Siemiradz i Stary Kobylnik.

W ciągu najbliższych kilku tygodni Mieszkańców miejscowości odwiedzą projektanci. Będą to upoważnieni przez Wójta Gminy Stara Błotnica pracownicy firmy SAFEGE Oddział w Polsce. Głównym celem wizyty projektantów będzie uzgodnienie z Właścicielami gruntów lokalizacji sieci kanalizacyjnej wraz z urządzeniami i uzyskanie ich oświadczeń woli.

Prezentujemy Państwu wzór oświadczenia na wyrażenie zgody na dysponowanie przez Gminę Stara Błotnica terenem działki w zakresie niezbędnym do uzyskania przez Gminę decyzji administracyjnej – pozwolenia na budowę , jakie zbierają projektanci firmy SAFEGE.


Z poważaniem,

Wójt Gminy Stara Błotnica

Przykładowe oświadczenie z załącznikiem zamieszczamy poniżej

tl_files/tiny_templates/Zdjecia_do_atykulu_2015/01_2015/oswiadczenie_14012015.jpg

tl_files/tiny_templates/Zdjecia_do_atykulu_2015/01_2015/mapadooswiadczenia.jpg

Wróć