tl_files/tiny_templates/zdjecia do artykulu/pdf-logo.jpg

Gmina Stara Błotnica

 

Szanowni Państwo,

 

W związku z realizacją Projektu pn.: „Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami /do pierwszej studzienki na działce/ w gminie Stara Błotnica dla miejscowości: Stary Kobylnik i Siemiradz.

przystępujemy do opracowania dokumentacji projektowej sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w następujących miejscowościach Gminy Stara Błotnica: Stary Kobylnik i Siemiradz.

 

W ciągu najbliższych kilku tygodni Mieszkańców miejscowości odwiedzą projektanci. Będą to upoważnieni przez Wójta Gminy Stara Błotnica pracownicy firmy SAFEGE Oddział w Polsce. Głównym celem wizyty projektantów będzie uzgodnienie z Właścicielami gruntów lokalizacji sieci kanalizacyjnej wraz z urządzeniami i uzyskanie ich oświadczeń woli.

 

Jednocześnie informujemy, że w dniu 18.12.2014r. o godz. 18.00 w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Kobylniku odbędzie się spotkanie informacyjne z przedstawicielami firmy projektowej SAFEGE Oddział w Polsce, na którym zostaną Państwu przedstawione szczegółowe informacje na temat planowanej inwestycji.

 

Z poważaniem,

Wójt Gminy Stara Błotnica

 

 

Wróć