tl_files/tiny_templates/zdjecia do artykulu/pdf-logo.jpg

Gmina Stara Błotnica

 

Szanowni Państwo,

 

W związku z realizacją Projektu pn.: „Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami /do pierwszej studzienki na działce/ w gminie Stara Błotnica dla miejscowości: Stary Kiełbów, Nowy Kiełbów, Stare Siekluki (po zachodniej stronie trasy ekspresowej E-7) przystępujemy do opracowania dokumentacji projektowej sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w następujących miejscowościach Gminy Stara Błotnica: Stary Kiełbów, Nowy Kiełbów, Stare Siekluki.

 

W ciągu najbliższych kilku tygodni Mieszkańców miejscowości odwiedzą projektanci. Będą to upoważnieni przez Wójta Gminy Stara Błotnica pracownicy firmy SAFEGE Oddział w Polsce. Głównym celem wizyty projektantów będzie uzgodnienie z Właścicielami gruntów lokalizacji sieci kanalizacyjnej wraz z urządzeniami i uzyskanie ich oświadczeń woli.

 

Jednocześnie informujemy, że w dniu 18.12.2014r. o godz. 16.00 w siedzibie Szkoły Podstawowej w Starych Sieklukach odbędzie się spotkanie informacyjne z przedstawicielami firmy projektowej SAFEGE Oddział w Polsce, na którym zostaną Państwu przedstawione szczegółowe informacje na temat planowanej inwestycji.

 

Z poważaniem,

Wójt Gminy Stara Błotnica

 

Wróć