ZAPRASZAMY!

GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY Z ATRAKCYJNYMI NAGRODAMI!

Marzysz o niezapomnianej podróży za granicę? Jedyne co musisz zrobić to wykazać się nieprzeciętną sprawnością ortograficzną! Zgłoś się do konkursu  i wygraj 5-dniową wycieczkę do Brukseli!

Radni powiatu białobrzeskiego -  Krystyna Sobień i Sylwester Korgul, organizują dyktando dla mieszkańców gminy Stara Błotnica. Wszyscy chętni mogą zgłaszać się do 10 sierpnia w Urzędzie Gminy Stara Błotnica, pokój nr 4. Dyktando odbędzie się 12 sierpnia o godzinie 11:00 w sali konferencyjnej Gminnej Biblioteki Publicznej       w Starej Błotnicy. Konkurs zostanie zorganizowany w dwóch kategoriach wiekowych. Pierwsza dla uczestników: od I klasy gimnazjum do 18 roku życia i druga dla uczestników powyżej 18 roku życia,  wobec tego każdy mieszkaniec ma możliwość zawalczenia o wspaniałe nagrody!

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału, gdyż troje dorosłych mistrzów ortografii wygra bilety na 5- dniową wycieczkę do Brukseli, ufundowane przez europosła Zbigniewa Kuźmiuka, natomiast zwycięzca wyłoniony w pierwszej kategorii (od I klasy gimnazjum do 18 roku życia) otrzyma nowoczesny rower ufundowany przez nasz samorząd. Ponadto wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe upominki.

Uroczyste wręczenie nagród oraz ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 23 sierpnia 2015 roku podczas festynu dożynkowego w Starej Błotnicy. Więcej informacji   i  regulamin konkursu dostępny na stronie www.starablotnica.pl

 

tl_files/tiny_templates/zdjecia do artykulu/word-logo.jpgRegulamin do pobrania

 

Wróć